Шахтар втратив лідера команди перед матчем з Реалом

Захисник донецького Шахтаря Микола Матвієнко не допоможе команді в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Реала.

Дивіться також Скромна сума: Петраков відмовився отримувати в декілька разів більшу зарплату в збірній України

Матвієнко не брав участь в тренуванні перед грою з Реалом. Як виявилося, гравець збірної України отримав пошкодження, яке перешкодить йому зіграти з мадридським Реалом. Про це на сьогоднішній пресконференції повідомив Роберто Де Дзербі:

Матвієнко сьогодні не тренувався, тому що отримав невелику травму. З Реалом він не зіграє. Дентінью, навпаки, видужав і готовий грати. Завтрашню гру він почне на лавці запасних.

Матч 3-го туру Ліги чемпіонів сезону 2021/22 проти Реала відбудеться вже завтра, 19 жовтня, на столичному НСК Олімпійський. Стартовий свисток пролунає о 22:00.

Що відомо про сезон Матвієнка

• У цьому сезоні 25-річний Матвієнко провів у складі Шахтаря 15 поєдинків, в яких віддав одну результативну передачу.
  • Крім того, Микола зіграв від дзвінка до дзвінка всі п'ять матчів збірної України на Євро-2020 і всі сім ігор у кваліфікації ЧС-2022.

Металіст вдома вперше у сезоні програв Агробізнесу

У 14-му турі Першої ліги Агробізнес вдома здолав Металіст – 2:1. Команда з Волочиська перервала серію з 10 матчів без перемог у Першій лізі, а Металіст вперше у сезоні програв.

Саме Агробізнес розпочав агресивніше та зумів вийти вперед. Стрімка контратака завершилась голом Руслана Черненка. Металіст швидко відповів зі стандарту: Танчик подав з кутового, м'яч прилетів до Мизюка, той поборовся та розстріляв Мозіля.

"Хлібороби" не довго засмучувались, адже вже на 24 хвилині рахунок знову був на їхню користь. Черненко прострілив з правого флангу, а передачу на дальній стійці замкнув Бойчук – Рибка був безсилим. Металіст вперше в сезоні пропустив більше одного м'яча за гру, а на перерву команди пішли за переваги господарів.

На другий тайм колектив Олександра Кучера вийшов зарядженим та більше атакував. Агробізнес же не відсиджувався в обороні та вичікував на контратаки, які завершувались досить небезпечно.

• Зрештою, відчайдушний захист подарував Агробізнесу першу з липня перемогу. "Хлібороби" набрали 12 очок та піднялись на 13 сходинку. Металіст із 35-ма пунктами залишився лідером.

Україна потрапила в "групу смерті" на Євро-2022 з футзалу

Союз європейських футбольних асоціації (УЄФА) провів жеребкування фінальної стадії чемпіонату Європи з футзалу. Збірна України потрапила до квартету А.

В одну групу з українцями потрапили господарі турніру – Нідерланди, чемпіони світу та Європи – Португалія, а також переможець матчу плей-офф між Сербією і Білоруссю.

Євро-2022 з футзалу: результати жеребкування

Група A: Нідерланди, Білорусь/Сербія, Україна, Португалія

Група B: Казахстан, Італія, Словенія, Фінляндія

Група C: Росія, Польща, Словаччина, Хорватія

Група D: Грузія, Іспанія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина

• Україна 19 січня зіграє в матчі-відкриття проти Нідерландів, 23 січня битиметься з Сербією або Білоруссю, а завершать груповий етап 28 січня проти португальців.
  • До чвертьфіналу турніру вийдуть по дві кращі збірні з кожної групи.