Уряд Франції також не заборонив їм в'їзд у свою країну. Таку позицію розкритикував легендарний колишній хокеїст Домінік Гашек.

Читайте також "Покидьок Орбан потис руку воєнному злочинцю": легенда НХЛ знищив політика за візит до Путіна

"Домінатор" розклав усе по поличках

Дворазовий володар Кубка Стенлі вчергове продемонстрував підтримку українському народу. Він відреагував на загибель на війні багаторазового чемпіона України з велоспорту Андрія Куценка, заявивши, що за кров українців також мають відповідати й ті, хто толерує учать росіян у спортивних змаганнях.

"Ще одне втрачене життя видатного українського спортсмена, який боронив Батьківщину від російського агресора. А Франція впустить на свою територію російських громадян для реклами російської війни та злочинів на Олімпіаді в Парижі.

І МОК своїм ставленням дозволяє та підтримує цю рекламу. Як Франція, так і МОК з таким підходом несуть і будуть нести відповідальність за продовження війни та за багато втрачених життів", – написав Гашек.

Нагадаємо, що 35-річний Андрій Куценко був майстром спорту України міжнародного класу. Свій останній бій він прийняв 3 липня, виконуючи бойове завдання у складі 47-ї окремої механізованої бригади "Маґура" ЗСУ.