Третій зустрічі Тайсона Ф'юрі та Дерека Чісори передує довга історія. Все розпочалось із переможного реваншу Усика над Ентоні Джошуа, після якого Олександр заявив, що хоче битись із Ф'юрі за абсолют, пише 24 канал.

Цікаво прочитати "Усик може іти смоктати": Тайсон Ф'юрі пригрозив українському чемпіону перед боєм з Чісорою

Боксерська "Санта-Барбара" від Ф'юрі

Ф'юрі ж спершу не захотів битись проти українця, аргументуючи усе тим, що він пішов на пенсію та не збирається повертатись знову у ринг. Тайсон диктував щось у стилі Конора МакГрегора, який по десять разів йде зі спорту та знову повертається.

Через деякий час "Циганський король" запевняв, що зможе побити Усика та Джошуа за один вечір, тому не бачить змісту проводити бій проти українця, якого називає боксером середньої ваги.

Ф'юрі не переставав дивувати та розкидуватись одіозними заявами у бік українського боксера. Але все привело до того, що Тайсон погодився на поєдинок, але поставив умови для Усика. Бій повинен був відбутись не пізніше, аніж у грудні 2022 року. Також він вимагав космічний гонорар.

Однак Олександра такий дедлайн не влаштовував. Українець хотів побитись проти Ф'юрі лише у новому 2023 році, адже після реваншу проти Джошуа йому потрібно було трохи часу на відновлення.

Тайсон знайшов у словах українця відмазку та пішов шукати собі того, хто б міг вийти проти нього на ринг вже у грудні 2022-го...І знайшов.

Останній шанс для Чісори

"Циганський король" втретє протистоятиме на ринзі Дереку Чісорі. Цей суперник є дуже зручним для Тайсона. Адже у 2011-му та 2014-му роках Ф'юрі двічі святкував перемогу над своїм земляком. Хоча до цього кидав виклик Джошуа, і той погодився. Але перемовини зайшли у глухий кут.

Спершу Ф'юрі переміг Чісору одноголосним рішенням суддів, а в другому змусив Дерека відмовитися від продовження боротьби у чемпіонському 10-му раунді.

Бій 3 грудня буде останнім шансом для Чісори взяти реванш у Тайсона. Ф'юрі ж спробує захистити чемпіонський пояс за версією WBC, якого так бракує Усику, щоб носити звання абсолютного чемпіона світу.

Які прогнози на бій дають букмекери

Ф'юрі є беззаперечний фаворит протистояння. Прогноз букмекерів Favbet теж збігається із думками прихильників боксу. Ймовірно, що Ф'юрі здобуде дострокову перемогу, яка оцінена в 1,37. Наприклад, на таку ж звитягу Чісори стоїть коефіцієнт 15.

Якщо боксери пройдуть увесь 12-раундовий шлях, то більше шансів на перемогу теж у "Циганського короля" – 3,85 проти 20 на тріумф Дерека за суддівськими записками.

Нічия у фіналі трилогії оцінена у 28.

Якщо у головному поєдинку вечора боксу у Лондоні буде нокдаун, то хто у ньому побуває? Ф'юрі – 3,85, Чісора – 1,28. Як бачимо, букмекери не дають великих шансів Дереку.

Які прогнози дають на різні точні способи перемоги будь-якого боксера? Букмекери якось не дуже вірять, що бій може закінчитись нокаутом.

  • Технічним нокаутом – 1,80;
  • Одностайним рішенням – 4,85;
  • Рішенням більшості голосів – 22;
  • Нокаутом – 3,25;
  • Дискваліфікацією – 100;
  • Роздільним рішенням – 80.