Провідних футболістів світу складно зустріти на вулиці. Побачити улюбленого гравця, щоб зробити фото чи взяти автограф найлегше біля тренувальної бази чи після матчу біля стадіону. Цього разу фанат Ліонеля Мессі вирішив нестандартно скористатись такою можливістю та зізнався у коханні до аргентинця. Відео такого моменту виклав інстаграм-акаунт "433".

Оце так Фанат Лео: наставник "Динамо" Луческу попросив у Мессі футболку з автографом

Зізнання у коханні

Мессі перебував у своєму автомобілі і чекав можливості проїхати, коли його зустріли вболівальники. Один із них оригінально зізнався форварду у коханні.

"Я дуже сильно люблю тебе. Я люблю тебе більше, ніж свого батька", – викрикнув фанат.

Такі слова викликали на обличчі Лео посмішку. Схоже, один з вболівальників є справжнім фанатом аргентинця.

Мессі хотів покинути "Барселону"

  • Аргентинець хотів покинути каталонців та навіть був у кроці від трансферу у "МанСіті", але несподівано залишився у клубі.
  • Мессі зберіг за собою капітанську пов'язку у "Барселоні". Боси та тренерський штаб клубу вирішили не відбирати її у аргентинця.
  • Новий головний тренер каталонці Рональд Куман заявив, що хоче надати аргентинцю особливого статусу на полі. Мессі зможе бути "вільним художником" у атакувальній лінії. Куман звільнив форварда від захисту, тепер Мессі не повинен повертатись ближче до оборони при атаках суперника у ворота "Барселони". Тренер каталонців хоче також звільнити аргентинця від того, щоб він опускався у півзахист для отримання м'яча..