Боксер уже працював в таборі Дерека Чісори (32-11, 23 КО), якому також допомагав готуватися до бою проти Усика. Карті поділився враженнями від тренувань з Джошуа.

Дивіться також В цьому житті Усик ніколи не стане сильніше Джошуа, – український боксер Гвоздик

"Ніякого его. Спаринг – просто спаринг. Ніхто нічого такого собі від мене не вимагає. Я легкий на ногах лівша, багато рухаюся, так що природно копіюю Усика", – сказав він.

Хто такий Томас Карті?

Знайти двійника Усика – завдання важке, практично нездійсненне. Лівшів-важковаговиків, настільки хороших в русі, напевно, і зовсім більше не існує. Але Карті – максимально схожа копія Усика. І головне, що в таборі Джошуа він готовий викладатися по-максимуму.

У професіоналах 25-річний ірландець провів тільки один бій. В кінці травня він переміг рішенням суддів Річарда Пхакадзе в чотирираундовому поєдинку. Аматорська кар'єра Карті була не дуже успішною – 27 перемог при 24-х поразках, одна з яких нокаутом.

Звичайно ж, для боксера такого рівня запрошення до тренувального табору чемпіона світу – велика честь і величезна можливість для професійного росту. Скромний ірландський хлопець впевнений, що це навіть краще, ніж його дебют у професіоналах.

Що відомо про бій Джошуа – Усик