Велепець: Це не технічна помилка

Якщо ногами Юлія Джима ще може конкурувати з суперницями, то робота на стрільбищі, м'яко кажучи, погана. Біатлоністка, яка колись відзначалась хорошою стрільбою, втратила свою стабільність після збільшення швидкості.

До речі Чорна смуга перед Олімпіадою: Петренко повертається в Україну через проблеми зі здоров'ям

Урош Велепець прокоментував початок сезону для 31-річної киянки. Словенський наставник впевнений, що біатлоністці потрібно спокійніше підходити до стрільби, тоді у Юлії будуть шанси поборотись не лише за десятку найкращих, а й за медалі.

Щодо Джими, то стрільба вже кілька днів нестабільна. Це не технічна помилка, потрібно просто заспокоїтись та працювати. Впевнений, що влучатиме. Радий, що швидкість залишилася, вона може з нулем потрапляти до топ-3 чи топ-6,
– сказав головний наставник збірної.

Як виступає Джима у новому сезоні

  • Найвищий її результат у сезоні-2021/2022 – це 14-те місце у гонці переслідування в шведському Естерсунді.
  • Ще двічі завершувала гонку у топ-20. Було це у спринті у все тому ж Естерсунді, коли Джима стала 19-ю, та 15-ю українка фінішувала у спринті в австрійському Хохфільцені.
  • За чотири етапи Юлія Джима показує найкращий результат серед українок. Олімпійська чемпіонка у Сочі йде 26-ю у загальному заліку Кубка світу, маючи у своєму активі 95 очок.