Дебютна перемога Соли

Солі вдалося здобути перемогу в спринті завдяки чистій стрільбі на двох вогневих рубежах та відмінній дистанційні швидкості.

До теми Двоє українців у топ-20: німець Кюн неочікувано переміг у спринтерській гонці

Білоруська біатлоністка випередила француженку Жустін Бреза на 46 секунд. Втім, Бреза була вимушена заїхати на два штрафні кола й посіла друге місце.

Третє місце у спринті посіла норвезька біатлоністка Марте Олсбю Ройселанд. Попри чисту стрільбу вона програла Солі 50 секунд. Від другого місця її відділили всього 4 секунди.

Як виступили українки

Україну у спринті представляло п'ятеро біатлоністок. Найкращий результат продемонструвала Юлія Джима, яка з двома промахами фінішувала на 15-у місці.

До залікової зони потрапили й Олена Білосюк. З одним штрафним колом вона завершила спринт на 23-й позиції.

На жаль, у гонку переслідування не відібралися Дарія Блашко, Ольга Абрамова та Ірина Петренко. Блашко через два штрафні кола посіла 68-е місце.

Петренко, яка вперше виступила на Кубку світу із сезону-2017/2018, з двома штрафними колами – 75-а. Абрамова попри одне коло штрафу фінішувала тільки на 84-у місці.