Найкращим гравцем поєдинку "Динамо" – АЗ за версією InStat став півзахисник киян Микола Шапаренко, інформує "Команда №1".

Дивіться також "Динамо" дізналось суперника у плей-офф Ліги чемпіонів: у команді три гравці збірної України

У поєдинку з голландцями хавбек молодіжної збірної України забив свій другий гол в єврокубках. Рейтинг ефективності його гри склав 349 балів.

За 90 хвилин Шапаренко виконав 71 ТТД з браком 17%, виграв 12 єдиноборств з 18-ти, сім разів вступив у відбір, зробив шість перехоплень і чотири підбирання. Також в його активі чотири вдалі обведення, один удар по воротах і одна гостра передача.

У трійку найкращих футболістів "Динамо" по InStat Index також увійшли Томаш Кендзьора (316 балів) і Сергій Сидорчук (311 балів). Із гравців, які вийшли у стартовому складі "Динамо", оцінка нижче всіх за індексом InStat у Владислава Супряги – 250 балів.

"Динамо" – АЗ: головне

• "Динамо" перемогло нідерландське "АЗ Алкмаар" у Києві 2:0. Перший тайм видався доволі "сухим" на моменти, а тим паче на голи. Іже у дебюті другого тайму Жерсон Родрігес вивів вперед "Динамо". Обрізка від АЗ, Буяльський увійшов в штрафну, викотив на вільного Жерсона, а той розібрався з воротарем.
  • Наприкінці матчу "Динамо" забило другий гол і поставило крапку у матчі. Вибігли в контратаку кияни, Кендзьора подав з правого флангу, воротар помилився на виході, а Микола Шапаренко замкнув головою в порожні ворота. 2:0.
  • Після матчу кияни очікували, хто ж переможе у зустрічі "Гент" – "Рапід" та стане їх наступним суперником у єврокубках. Сильнішим виявився таки бельгійський клуб.