Вже 31 жовтня Усик зустрінеться із Чісорою у одному із найцікавіших поєдинків 2020 року. Спершу Дерек заявив, що для українця цей бій стане найбільшим страхом у його кар'єрі на що Олександр дав швидку відповідь та назвав британця хорошою людиною, повідомляє Matchroom Boxing.

Несподівана заява: Усик – номер один серед суперників: Чісора закидав українця компліментами перед боєм

Заява Усика

Перед боєм обидва боксери обмінялись компліментами у сторону один одного. Спершу Дерек закидав хорошими словами українця, назвавши його найкращим суперником проти якого виходив на ринг та відзначив роботу ніг Олександра та арсенал ударів. Тепер Усик не втримався та похвалив боксера з Великої Британії.

"Я знаю, що цей великий хлопець спробує всіляко завдати мені шкоди. Всі думають, що Чісора – божевільний, але насправді він дуже хороша людина. Просто Дерек звик всім своїм виглядом показувати злість. Але в душі він добрий", – сказав український боксер.

Усик відзначив і те, що Чісора прагне взяти реванш за Тоні Белью. На що українець відповів, що готовий до поєдинку проти британця.

"Їм рухає не прагнення реваншу. Та й взагалі, я не думаю, що Дерек стане найбільшим страхом в моєму житті. Він же не знає, чого я боюся. Якщо чесно, я і сам не знаю", – заявив Олександр.

Все про майбутній бій Усик – Чісора

  • Поєдинок Усик – Чісора повинен був відбутись 23 травня у Лондоні. Та через пандемію коронавірусу бій перенесли. Тепер боксери вже остаточно вийдуть на ринг 31 жовтня у столиці Англії.
  • Боксери не зможуть розраховувати на підтримку глядачів у залі. Сам це могло стати причиною зриву поєдинку.
  • Команда Усика вже здала тести на коронавірус, які показали негативні результати. Тому повністю готова до поєдинку.
  • Для українського боксера це другий бій у суперважкій вазі. Дебютний поєдинок Олександр провів у торік у жовтні. У якому боксер з України переміг Чазза Візерспуна.
  • Востаннє Чісора також виходив на ринг ще у жовтні. Тоді британець нокаутував свого земляка Девіда Прайса. Тому боксери однаковий відрізок часу не проводили свої бої.
  • Спортсмени отримають за поєдинок зовсім різні гонорари. Усик за цей поєдинок отримає значно менше за Чісору – лише 1,5 мільйона фунтів стерлінгів. А от заробіток британця складе 4 мільйони фунта стерлінгів.