Бій закінчився у 9 раунді після технічного нокаута від українського боксера. Проте раніше стався епізод, який активно обговорюється. Дюбуа вдарив Усика нижче пояса, після чого Олександр упав, а суддя дав українцю 5 хвилин на відновлення, адже британець порушив правила.

Читайте також "Жадібне пузо" чи "Кам'яна людина": Усик висловився про свого наступного суперника

Команда Дюбуа не вміє приймати поразки

Проте сам Дюбуа та його промоутер вважають, що удар був чистий, а Усику допоміг рефері. На їх думку, а також колишнього тренера Усика, який допомагав готуватися Даніелю до боя, українець занадто високо підняв шорти, тому все було легально з боку британського боксера.

Але далі всіх у своїй безглуздості пішов Дон Чарльз, тренер Даніеля Дюбуа. Він звинуватив чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика у брехні та порівняв із наркоманом.

Усик пишається тим, що він віруюча людина, його завжди бачили, як він хреститься та молиться. Я хочу знати, якому Богу він поклоняється, тому що ти не брешеш в ім’я Бога. Якщо він справді віруюча людина, він повинен публічно вийти та сказати правду: "Я обманював". Немає жодної різниці між ним і шахраєм, який вживає наркотики. Він збрехав, він знає, що збрехав,
– сказав Чарльз, коментуючи події 5 раунду.

Нагадаємо, що після бою також цей епізод прокоментували: Олександр Усик, Тоні Беллью та Олександр Красюк. Їх аргументи вигляда.ть набагато більш переконливо, адже є фото, які підтверджують, що команда Дюбуа просто шукає привід для реваншу.