Бій закінчиввся достроковою перемогою українського боксера у дев'ятому раунді. Олександр джебом влучив у голову Даніеля Дюбуа, після чого той упав, а рефері прийняв рішення зупинити бій.

Читайте також Перевага чемпіона беззаперечна, але не тотальна: суддівські записки бою Усика проти Дюбуа – фото

Наступна мета – дебют у футболі

Окрім успіху в боксі, Олександр Усик заявив, що має свої цілі й у іншому виді спорту. Нагадаємо, що в липні він підписав контракт із житомирським Поліссям, яке в цьому році дебютувало в УПЛ.

Непереможний чемпіон у надважкій вазі Олександр Усик підкреслив, що підписав угоду з футбольним клубом не просто заради розваги та підняття іміджу близької для себе команди. Він збирається своєю роботою довести тренерському штабу, що готовий грати на професійному рівні та навіть назвав клуб, проти якого поставив ціль зіграти.

Я реально збираюся грати – не просто грати на камеру, а реально тренуватися, бути на зборах, працювати. Моя мета – гра з Динамо. За фізикою я вивезу. Зможу по всьому полю бігати, стояти в обороні, відбирати м'яч, забивати. А ще, прикинь, заб'ю. Бах – і гол,
– заявив Усик.

Зазначимо, що після перемоги над Даніелем Дюбуа Полісся привітало боксера в соцмережах, назвавши його "своїм чемпіоном".

Полісся привітало Усика
Полісся привітало Усика / фейсбук клубу