Покращився підхід до гри: тренер Арсенала оцінив вихід Зінченка в поєдинку з Баварією

10 квітня 2024, 12:10

Джерело:

ФК Арсенал

У вівторок, 9 квітня, відбулися перші матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів. В одному з них Арсенал на своєму полі приймав Баварію.

Гравець збірної України Олександр Зінченко розпочав цей поєдинок на лаві запасних. Він з'явився на полі одразу після перерви, замінивши Якуба Ківіора.

Артета задоволений грою Зінченка

На той момент "каноніри" поступалися з рахунком 1:2. За присутності українця Арсенал відіграв один гол і матч закінчився бойовою нічиєю – 2:2.

Головний тренер лондонського клубу Мікель Артета на післяматчевій пресконференції прокоментував події на полі й, зокрема, відзначив вплив Зінченка на гру.

Безперечно, зміни нам допомогли. Після появи Зінченка у другому таймі ми змінили деякі речі в нашій грі, потім ми випустили Троссара та Жезуса, і Парті в кінці, бо гра була трішки хаотичною. Всі вони суттєво вплинули на гру. Наш підхід до гри, ініціативність, настрій – все це покращилось.

Ми зробили кілька помилок у матчі з Баварією, і нам треба сприйняти та проаналізувати цей досвід. В деяких аспектах гри нам треба додати, щоб у нас був шанс перемогти в наступному матчі”, – заявив Артета.

До слова. Олександр Зінченко також отримав схвальні відгуки за свою гру й від англійських ЗМІ. Його гру позитивно оцінили як в атакувальних, так і в захисних діях.

Зазначимо, що в нинішньому сезоні Олександр Зінченко провів 32 поєдинки за "канонірів" у всіх турнірах, в яких забив 1 гол та віддав 2 асисти.

Матч-відповідь між Баварією й Арсеналом відбудеться 17 квітня в Мюнхені. Стартовий свисток пролунає о 22:00.