Камбосос: Знадобиться армія, щоб відібрати пояси у нас

Саме Ломаченко та Хейні ведуть боротьбу за те, щоб зустрітися з Камбососом. Боб Арум вважає, що бій з Ломаченком буде кращим для Джорджа, адже українця знають у всьому світі.

Дізнайтесь більше Промоутер Ломаченка розповів, чому Камбосос має вийти на ринг проти українця

28-річний Камбосос категорично не погодився з Арумом. Народжений в грецькій родині боксер вважає, що вболівальники в Австралії прийдуть подивитися на нього, а не суперників.

І, за словами Джорджа, немає різниці, чи буде це Хейні, чи Ломаченко. Австралієць запевняє, що обом знадобиться армія, щоб перемогти.

Містер Арум, при всій повазі, глядачі прийдуть подивитися не на Хейні чи Ломаченка, вони прийдуть дивитися, як їхній імператор повертається додому з усіма поясами після того, як перевернув бокс. Ці пояси належать Австралії та Греції, і знадобиться армія, щоб відібрати їх у нас,
– зазначив Камбосос.

Хто стане наступним суперником Камбососа

  • Австралійський боксер став володарем поясів WBC Franchise, WBA Super, IBF і WBO у листопаді 2021-го року, коли несподівано зупинив Теофімо Лопеса.
  • Наразі на жоден з титулів Камбососа немає офіційних претендентів. Переговори про бій з Джорджем ведуть команди Хейні та Ломаченка.
  • Сам Камбосос заявив, що планує повернутися у ринг у травні. За словами боксера, його поєдинок відбудеться в Австралії. Що Ломаченко, що Хейні готові битися на території австралійця.