Борячук про Зінченка: Колись були друзі, зараз — ні

Футболіст переконує, що розставання з Владою Седан ніяк не вплинуло на його професійну кар'єру. Наразі Борячук виступає за львівський Рух.

До речі Зінченко може покинути МанСіті: українцем зацікавився клуб-невдаха АПЛ

"Це пройдений етап. Ми зустрічалися три роки. Коли люди мають якісь стосунки довгий час, то, звичайно, є спустошення. Я б не сказав, що це мене зачепило. Я ж не перестав грати у футбол.

Далі займався своєю справою, ще й голи забивав, коли розлучився. Так що не знаю, як це стосується того періоду, просто коли ми розлучилися, я поїхав до Туреччини. І там у мене трішки не вийшло. Але це не пов'язано з тим, що я розлучився", – сказав Андрій.

Борячук запевнив, що вже відпустив цю історію та ні на кого не тримає образи. Разом з тим, він заявив, що більше не спілкується з Олександром Зінченком.

Ні. Ти ж розумієш, яка ситуація? Як я можу спілкуватися з ним, якщо за моєю спиною так вчинили? Це було не по-пацанськи,
– заявив Борячук.

Нападник Руха зазначив, що не знає, чи потиснув би руку Зінченку при зустрічі. За його словами, вони із Зінченком більше не друзі.

Взагалі не знаю, як би я поставився до цієї людини. У нього своє життя, у мене своє. Ми різні люди. Були колись друзі, зараз — ні. Як дружити після такого вчинку?,
– зазначив гравець.

Борячук розповів, що дружив із Зінченком, граючи у футбол з 14 років. Як каже футболіст, найгірше у цій ситуації – це те, що все сталося за його спиною.

На запитання про те, як він дізнався про відносини між Зінченком та Владою Седан, Борячук сказав, що "спалив" пару.

Що відомо про Зінченка та Владу Седан

  • Публічно про відносини футболіста з журналісткою стало відомо у червні 2019 року. Зінченко поцілував Владу під час інтерв'ю після матчу проти Сербії у відборі на Євро-2020.
  • Того ж року футболіст освідчився Владі в коханні. Пара одружилася влітку 2020 року. Наприкінці літа 2021 року Влада Зінченко народила футболісту доньку.