Циганик в авторській програмі "Циганик LIVE" розповів про підхід Андрія Шевченка до кадрової політики збірної України.

Дивітсья також: Лідер збірної України покинув команду перед матчем з Іспанією

Шевченко наполіг на тому, щоб дати можливість зіграти з Францією молодим гравцям. І отримав інформацію, свого роду як рентген. Де видно всі помилки. Після матчу з Францією і всього збору Шевченко переглянув своє ставлення до деяких футболістів. Думаю, за такими викликами в збірну ви зрозумієте, кого, швидше за все, більше ніколи не буде в таборі національної команди.

Можете вважати це інсайдерською інформацією. Прізвища футболістів називати не хочу, і він сам поки не оголошує. Але було зрозуміло, що деякі гравці не здатні допомогти національній збірній. А для молодих гравців це ріст і прогрес", – розповів журналіст.

Наступний матч збірної України

  • Наступний матч збірна України зіграє проти Іспанії у вівторок, 13 жовтня. Гра відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський".
  • Перший матч в Іспанії між цими командами в рамках Ліги націй закінчився розгромною поразкою українців 4:0.
  • Перед очною зустріччю в Києві, обидві команди провели по два матчі в жовтні – товариському та в рамках Ліги націй. Збірна України обидва матчі програла – поступилася на виїзді Франції 7:1, а вдома програла Німеччині 1:2. Іспанці ж на виїзді зіграли в нульову нічию з португальцями, а вдома мінімально обіграли швейцарців після помилки захисту суперників.
  • Відтак збірна України програла три останні матчі – Іспанії, Франції та Німеччині із загальним рахунком 2:13. І тепер на них знову очікує матч проти Іспанії.