Минай хоче підсилитись Селезньовим

35-річний таранний форвард прибув на перегляд у Минай. Євген Селезньов все ще хоче побити рекорд УПЛ, ставши найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів країни. Для цього потрібно забити ще 8 голів.

Читайте також По стопам Мілевського: Селезньов веде перемовини з Минаєм

  • Цікаво, що на одному з матчів команди у VIP-ложі був помічений відсторонений від футболу спеціаліст Олександр Севідов, який минулої весни був у Минаї тренером-консультантом.

Наставник українського клубу Василь Кобін розповів, що у команді розраховують на форварда. Євген самостійно працював після того, як його "виперли" з Колоса. Зараз футболісту потрібен час, щоб в оптимальній формі підійти до початку сезону.

Готовий відповісти хейтерам

Тренер сподівається, що Селезньов таки підпише контракт із клубом УПЛ. Футболіст хоче не лише побити рекорд, а й закрити рот усім, хто звинувачував форварда у гуляннях та порушенні режиму.

Ми з ним багато разів говорили після того, як він пішов з «Колоса». Звичайно, він дуже мотивований. Рекорди – це його особисті амбіції і завдання. Крім того, він хоче грати на високому рівні, щоб прибрати розмови про гульки і алкоголіка, щоб вболівальники перестали говорити про ці моменти. У цьому його мотивація,
– заявив Кобін.

Чому Селезньова називали пияком

  • На початку вересня нападник став гравцем Колоса. За клуб з Ковалівки футболіст зіграв 12 поєдинків, у яких забив 5 голів. Під час зборів на гру гравець групи атаки прибув у нетверезому стані, за що був виключений із команди.
  • Сам Селезньов спростовував таку інформацію, яку подали у клубі. Євген повідомив, що не зміг вийти на поле через проблеми з ахіллами.