Результативний дебют Жерсона

Орендований у Динамо Жерсон Родрігес відзначився голом у матчі 5 туру французької Ліги 1. Труа Жерсона 12 вересня на виїзді зіграв проти Меца.

Це цікаво Легенда Баварії Рібері зірвав трансфер футболіста Динамо в Салернітану

26-річний футболіст збірної Люксембургу відкрив рахунок у матчі на 50 хвилині. Родрігес у штрафному відгукнувся на передачу Хав'єра Шавалеріна та ударом в дотик засмутив голкіпера Меца.

Родрігес у матчі проти Меца дебютував за Труа. Футболіст Динамо провів на полі 66 хвилин. Труа здобув перемогу з рахунком 2:0. Завдяки звитязі команда Жерсона покинула зону вильоту.