Спочатку місцеве видання Vesti.kz повідомило, що одразу декілька представників збірної Казахстану заразилися на коронавірус. Це представники тренерського штабу.

Варте уваги Разом і до кінця, – Зінченко попросив підтримки у фанатів після матчу з Фінляндією

Серед інфікованих називали тренера Сергія Калюбіна, який був відсутній на тренерській лаві під час матчу проти Франції. А також адміністратора команди Максима Шауберта.

Але в самій збірній Казахстану спростували цю інформацію. Керівник пресслужби Ермухамед Маулен в коментарі baigenews.kz заявив, що хворих на коронавірус в команді немає.

"До матчу з Францією Сергій Калюбін захворів. Це не коронавірус, звичайна простуда. А Максим Шауберт взагалі відпросився тиждень тому за сімейними обставинами", – запевнив Ермухамед Маулен.

Збірна Казахстану вже вилетіла до Києва на матч проти України.

• Матч Україна – Казахстан відбудеться в середу, 31 березня. Початок о 21:45.
  • Для збірної України це буде третій матч у відборі на чемпіонат світу. У першій грі наша команда на виїзді зіграла внічию зі збірною Франції 1:1.
  • Другий матч українці провели вдома проти збірної Фінляндії. І він теж закінчився з рахунком 1:1. Жуніор Мораес відкрив рахунок в цьому матчі на 80-й хвилині. А на 89-й хвилині у ворота збірної України було призначено пенальті та вилучено Миколенка. Удар з 11-метрової позначки чітко реалізував Пуккі.
  • На чемпіонат світу напряму виходить лише переможець групи. Команда, яка посяду друге місце, буде пробиватися через плей-офф.