Всесвітня боксерська організація (WBO) опублікувала оновлені рейтинги боксерів. У легкій вазі Денис Берінчик увірвався у трійку найкращих, розташувавшись відразу за Василем Ломаченком, пише 24 канал.

Варте уваги WBO не хоче визначати суперника Лопеса: українець Берінчик – один з претендентів

Ломаченко залишився при своїх позиціях, а от Берінчик підійнявся з 4-ї сходинки. Лідером рейтингу є Джордж Камбосос. Він повинен стати наступним суперником Теофімо Лопеса. У бою з австралійцем Теофімо має захистити титул.

Цікаво, чи зустрінуться два українці на одному ринзі. Спортивний дієтолог Олександр Фока відверто зізнався, що за характером та фізичною формою перевагу у цьому протистоянні мав би саме Берінчик.

Берінчик – Ломаченко: коротко про потенційний бій

Щоб провести бій із земляком Берінчику потрібно провести 3-4 поєдинки і понад рік часу. Але поразка Ломаченка від Лопеса наблизила бій двох українців.

Раніше Олександр Красюк заявив, що непереможний Берінчик у 2021 році тричі вийде на ринг. Суперники наразі не повідомляються. Промоутер розповів, що Денис має намір побитись за пояс чемпіона світу.

8-го жовтня Берінчик провів свій третій захист чемпіонського титулу WBO International у легкій вазі. Українець технічним нокаутом здолав Віорела Сіміона та здобув 14-у поспіль перемогу.


Оновлений рейтинг WBO | Скріншот з wboboxing.com