Італійський гранд розраховує на повернення 15-ти турнірних очок, які команда втратила у поточній Серії А через виявлені фінансові махінації. "Стара синьйора" може повернутись до лідерських позицій.

Варте уваги Стадо стоптало газон: провідний стадіон Росії не придатний для матчів через зомбі-збори Путіна

Таки знайшли шпаринку

У стані туринського колектива спеціалісти виявили процесуальні недогляди. Згідно з якими судді, які займалися справою Ювентуса, могли заднім числом встановити терміни зобов'язань щодо порушення процесу. На цьому етапі частина документів була б непридатною для використання. Це нібито дає "старій синьйорі" підстави вимагати визнання судового розгляду недійсним, а таким чином і виборювати назад свої відібрані 15 балів в рамках Серії А.

Наразі Ювентус посідає сьоме місце у чемпіонаті Італії, маючи в активі 35 залікових балів. Якщо ж "старій синьйорі" вдасться повернути свої 15 очок, то туринський колектив різко підскочить на другу сходинку італійського чемпіонату, оскільки у них в активі буде уже 50 балів. Це дозволить Ювентусу поборотися за призові нагороди Серії А та отримати путівку до майбутнього розіграшу Ліги чемпіонів.

Санкції, які приписували Ювентусу через фінансові махінації