З італійського гранда уже зняли 15 очок у Серії А за їхні махінації. Тепер Ювентус може наткнутись на ще одне серйозне покарання.

Варте уваги Обурлива поведінка ультрас Депортіво: в Іспанії зупинили матч через образи на адресу Зозулі

УЄФА може відсторонити "стару синьйору" від єврокубків через неспортивну поведінку, яка пов'язана з махінаціями при виплаті зарплатні. Якщо факт подібних порушень буде доведено, то асоціація вивчить ситуацію з урахуванням нових фінансових показників клубу.

У 2021 році туринський колектив був оштрафований на 3 мільйона євро за порушення фінансового фейр-плею. Сума штрафу може збільшитись на 23 мільйона євро, якщо протягом трьох років буде доведено, що Ювентус утнув ще якісь фінансові порушення. Тоді їх і виключать з єврокубків мінімум на сезон.

За яких умов буде діяти дискваліфікація Ювентуса

  • Ще цього сезону італійці можуть бути спокійні, вони ще зможуть зіграти проти Нанту в 1/16 Ліги Європи.
  • Оскільки можливе відсторонення Ювентуса з європейських турнірів стане дійсним у наступних сезонах та тільки у тому випадку, якщо туринський колектив таки зможе туди потрапити.
  • Покарання буде відтерміновуватись до того часу, поки Ювентус таки не вийде у будь-який європейський турнір.
  • Після зняття 15-ти очок, "стара синьйора" займає 10 місце у Серії А. Ювентусу потрібно фінішувати хоча би на 7-му місці у таблиці, аби мати змогу зіграти як мінімум у Лізі Конференцій,