Поява вінгера польської Краковії Євгена Коноплянки в таборі збірної України стало несподіванкою для багатьох любителів футболу. Багато хто дорікав Руслану Ротаню за виклик свого кума на матч проти Англії.

Сабо: Для чого було випускати Коноплянку?

Проте шансів показати свою майстерність 33-річний футболіст не отримав. Головний тренер збірної України випустив Коноплянку на 90-й хвилині поєдинку замість Тараса Степаненка. Легендарний динамівець Йожеф Сабо розкритикував Ротаня за цю заміну.

"Я сидів біля телевізора і мені було соромно, що його випустили на півтори хвилини. Не потрібно так принижувати футболіста. Це сором. Вийшов, аут, зупинка в грі й суддя свиснув.

Для чого було випускати Коноплянку? Через критику рішення про виклик? Так потрібно було йому дати хоча б хвилин 10, щоб показав, що вміє", – сказав Сабо.

Коноплянка у збірній України

• Зазначимо, що цей поєдинок став для Коноплянки 87-м у футболці збірної України.
  • У списку гвардійців "синьо-жовтих" 33-річний вінгер займає сьому сходинку.
  • Дебютний матч за збірну Коноплянка зіграв 25 травня 2010 року в матчі проти Литви (4:0).
  • Тоді Євген відіграв весь поєдинок та відзначився асистом.
  • Всього на рахунку Коноплянки 21 забитий м'яч, в тому числі пам'ятний гол на "Вемблі" у 2012 році.