Бельгія – Італія. 2 липня

У першій парі чвертьфіналістами стали збірні Бельгії та Італії. Бельгійці вибили чинних на той час чемпіонів Європи – збірну Португалії. Все у матчі вирішив єдиний гол Торгана Азара. Натомість Роналду не зумів забити. Якби він відзначився, то встановив би рекорд за кількістю голів за збірну. Поки в нього 109 влучних ударів, як і в іранця Алі Даеї.

Дивіться також Довбик забив гол Швеції в останні хвилини екстратайму: відео

Італія ж в 1/8 фіналу здолала опір збірної Австрії. Хоча зробила це лише в овертаймі. Основний час матчу закінчився без забитих голів. А вже в екстратаймі "скуадра адзурра" відзначилася двічі, хоча австрійці і скоротили відставання після цього. Але зрівняти рахунок не зуміли.

Швейцарія – Іспанія. 2 липня

Іспанія першою у цій парі вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020. Команда Луїса Енріке в основний час розписала з хорватами гольову нічию 3:3. Усе вирішувалось у додаткових 15-хвилинних таймах, де сильнішими виявились іспанці. Голи Морати та Оярсабаля вивели команду у чвертьфінал турніру. У підсумку – 3:5 неймовірний гольовий трилер на футбольному полі.

Швейцарія сенсаційно виштовхнула з Євро чемпіонів світу Францію. Збірні видали космічний матч, основний час якого завершився з рахунком 3:3. У додаткові тайми команди не визначили учасника чвертьфіналу. На нас чекала перша на Євро-2020 серія післяматчевих пенальті. Невдахою 11-метровий ударів став Мбаппе, який став єдиним футболістом, що схибив. Кіліан вибив свою збірну з турніру, але дав пройти далі супернику.

Чехія – Данія. 3 липня

Хоча першим місце у чвертьфінал здобула збірна Данії. В матчі 1/8 фіналу данці розгромили збірну Уельсу, забивши одразу чотири голи.

Суперником данців стала збірна Чехії, яка дещо сенсаційно вибила в 1/8 фіналу збірну Нідерландів. Сприяло цій перемозі вилучення захисника нідерландців Де Лігта, після чого чехи забили двічі.

Україна – Англія. 3 липня

Англія зуміла взяти реванш в Німеччини за поразку на Євро-1996. Тоді вирішальний пенальті не забив Саутгейт, який зараз і тренує збірну Англії. Знову за англійців відзначився Стерлінг (два попередні голи збірної Англії на Євро-2020 забив саме він). А також Кейн. Англія єдина збірна, яка не пропускає.

Останню путівку в чвертьфінал здобула збірна України. У матчі проти шведів українці першими відкрили рахунок (гол на рахунку Зінченка), але Форсберг таки зрівняв рахунок (допоміг рикошет від Забарного). Вирвати перемогу українці змогли на 120+1 хвилині.