Левченко: Жодного критичного мислення

Євген Левченко не став розкривати деталі розмови та називати ім'я свого співбесідника. Колишній український футболіст лише зауважив, що зачепив із росіянином тему війни в України.

Читайте також Заробляв криваві гроші у росії: ексгравець збірної України Калініченко очолив клуб в Естонії

Футбольний експерт запевнив, що ще раз переконався у відсутності критичного мислення у російських жителів, які повністю вірять у брехню владіміра путіна та усієї влади.

Волею долі днями поговорив із одним із колишніх російських футболістів про війну. Ще раз переконався, наскільки промиті мізки у людей. Жодного критичного мислення, абсолютне поклоніння царю і владі, і найстрашніше – відсутність емпатії та жалю до мирних жителів. Жах,
– написав Левченко у твітері.

Нагадаємо, що Євген Левченко активно допомагає Україні на відстані. Колишній футболіст збірної організовує та долучається до благодійних заходів у Нідерландах. Де беруть участь й світові зірки футболу. Наприклад, як Веслі Снейдер, який запевнив, що буде підтримувати нашу країну у майбутньому.

Також колишній футболіст робив заяви у бік російських спортсменів, які раніше називали наші народи братніми, а тепер продовжують мовчати. Левченко звертався до Анатолія Тимощука. Колишній лідер збірної продовжує працювати у ворожій росії.