Несподіваний вибір

Український спеціаліст прийняв команду по ходу чемпіонату Естонії. До закінчення сезону Левадії залишилось зіграти 8 матчів.

Цікаво дізнатись Колишній захисник російського Рубіна пропустить матч проти Шахтаря у Лізі чемпіонів

Максим Калініченко та Левадія уклали контракт до кінця 2023 року, але ще є опція пролонгації угоди на два роки. Це перший досвід Калініченка на посаді головного тренера, якщо не враховувати роботу на цьому посту у другій команді харківського Металіста.

Вже 18 вересня Калініченко дебютує у тренерському кріслі одного з лідерів сезону в Естонії. Левадія прийматиме вдома Курессааре.

Левадія після 28 турів йде на другому місці у турнірній таблиці чемпіонату, поступаючись 10 очками Флорі. Клуб українського тренера набрав 68 пунктів.

Нагадаємо, що після 24 лютого Калініченко покинув росію.

Тренерська кар'єра Максима Калініченка

  • Перший досвід здобув у 2015-му в другій команді Металіста, де був асистентом головного тренера Олександра Призетка. Також очолював цю харківську команду.
  • Наприкінці 2017-го став помічником наставника у житомирському Поліссі. Разом із Денисом Лактіоновим попрацював у московській родині, куди поїхали заробляти "криваві гроші", поки в Україні вбивали мирних українців на Донбасі. У ворожому чемпіонаті пробули з 1-го липня 2019-го до кінця 2020-го року.
  • У перший день 2021 року став асистентом тренера у латвійській Ризі, де пробув до кінця травня того ж року.
  • Відтоді не очолював більше жоден клуб.