Українська легкоатлетка була у списку учасниць етапу в Хожуві. Проте у день змагань її прізвище раптово зникло із заявки.

Читайте також Рекорд Магучіх побитий: двоє українок стали призерками Діамантової ліги зі стрибків у висоту

Скасований авіарейс

За інформацією джерела, Ярослава не встигла прибути до Хожува. Річ у тім, що спочатку її рейс затримали, а потім взагалі скасували. Тож саме через проблему з авіаперевізником українська стрибунка пропустить змагання у Хожуві.

Зазначимо, що за відсутності чемпіонки Європейських ігор-2023 Україну представлятимуть Юлія Левченко, Ірина Геращенко та Катерина Табашник. Етап у польському Хожуві повинен був стати шостим для Магучіх. На попередніх змаганнях Діамантової ліги вона здобула чотири перемоги, а одного разу задовольнилася "бронзою".

Наступний старт Ярослави Магучіх запланований на 21 липня. Це буде черговий етап Діамантової ліги, який відбудеться в Монако. Будемо сподіватися, що цього разу авіаперевізники не підведуть.

  • Нагадаємо, що Ярослава Магучіх у 2023 році стала чемпіонкою Європи в приміщенні. Найкращий результат зимового сезону вона продемонструвала на турнірі в Меці – 2,02 метра.
  • Магучіх стала чемпіонкою Європейських ігор-2023 з результатом 1,97 метра.
  • Особистий рекорд Магучіх у стрибках на відкритому повітрі становить 2,05 метра.