Про те, що український вінгер покине "молотобійців" ні для кого не було секретом – Ярмоленко був одним з найбільш високооплачуваних гравців команди, хоча в тренерському штабі на нього не розраховували. Він більше часу проводив на лаві для запасних, аніж на полі. Загалом в цьому сезоні він зіграв в АПЛ в 19 матчах, але загалом лиш 299 хвилин – в середньому по 16 хвилин. При цьому в деяких матчах він відіграв так званий "сміттєвий час", коли виходив на одну хвилину вже перед фінальним свистком.
Варте уваги Ярмоленко як вино – з роками стає сильніше та краще, – Миколенко відзначив повернення капітана
Відтак в клубі бажали якомога швидше його позбутися. А сам Ярмоленко теж покинути команду, якій виявився непотрібним.
Тепер Ярмоленко опинився перед вибором – куди йому переходити. Правда будь-куди він не піде, висунувши ряд вимог до свого нового роботодавця. За даними ЗМІ, 32-річний українець хоче як мінімум контракт на два роки та зарплатою у 2 мільйони євро за сезон. А також один мільйон євро як підписний бонус.Такі суми не є захмарні для гравця такого рівня. Але значно скорочують рівень ймовірних претендентів на нього.
Залишитися в Англії
Серед варіантів, які є в Ярмоленка – залишитися в Англії. При цьому в тому ж таки Лондоні. І навіть продовжити виступи в АПЛ. Зацікавленість до гравця є зі сторони Фулхема, який повернувся в елітний дивізіон. Команда активно бажає підсилитися, і Ярмоленко для "дачників" оптимальний варіант.
Ще один варіант з Англії – це Евертон. Там вже виступає українець Віталій Миколенко, відтак це може послужити додатковим козирем для такого переходу. При цьому що "іриски" на літо 2022 року запланували певну перебудову команди, включно з продажем деяких гравців. Відтак якщо не місце у стартовому складі, то хоча б більше ігрового часу Ярмоленко може отримати.
Перебратися в США
Зараз до України та українців є значний інтерес у всьому світі. І це може зіграти свою роль у тому, який клуб вибере Ярмоленко. Адже гравець може відправитися і за океан – в американський МЛС. У підписанні Ярмоленка зацікавлені Інтер (Маямі), Нью-Йорк Сіті та Лос-Анджелес (не Лос-Анджелес Гелексі).
Вже давно минув то час, коли футбол в США серед європейців викликав лише сміх. Американці доволі професійно підійшли до формування своєї ліги, тож запрошують чималу кількість відомих футболістів до себе не лише щоб дограти до футбольної пенсії. І Ярмоленко може поповнити цю когорту.
Come to Besiktas. Fenerbahçe. Trabzonspor. Galatasaray
Традиційно люблять підписувати вільних агентів клуби з Туреччини. Там звикли продавати футболістів, але не купувати їх. Відтак вільний агент Ярмоленко ідеально підходить для них. Правда багато зі "слухів" щодо зацікавленості певним гравцем є нічим іншим, як видумкою тамтешньої преси. Та все ж, відкидати такий варіант теж не варто. Тим більше, що ті умови, які виставив Ярмоленко не видаються такими вже й неймовірними.
Найбільшу зацікавленість в українцеві приписують Бешикташу. Одразу за ним розмістився Фенербахче. Також не проти бачити Ярмоленка у своїй команді і Трабзонспор, та навіть Галатасарай. Відтак вибирати є з чого. Головне – які умови готові йому запропонувати ці клуби.
Повернення додому
Варто відзначити, що якщо Ярмоленко таки наважиться перейти в Фенербахче, то йому, цілком ймовірно, випаде зіграти проти київського Динамо. Адже саме турецький клуб став суперником Динамо у кваліфікації Ліги чемпіонів.
А може статися і навпаки – Ярмоленко вирішить підставити плече допомоги рідному клубу та підпише контракт саме з Динамо. Про те, на яких це умовах буде – це вже інше питання. Але такий варіант не варто відкидати. Адже футболіст неодноразово заявляв, що не проти того, щоб закінчити кар’єру саме з Динамо.
Інші варіанти
Та загалом у Ярмоленка є чимало й інших варіантів продовження кар’єри, окрім названих вище. Він може перейти до іспанської Севільї, якій приписували інтерес до українця. Або ж в один з клубів ОАЕ, де заробить значно більше, аніж йому запропонують в Європі. Або можна вдатися і до більших фантазій, де Ярмоленко може опинитися в Манчестер Юнайтед, ПСЖ, Барселоні чи навіть Баварії. А чому б і ні?