"Це яскравий момент для всіх у клубі"

"Молотобійці" відповіли на публікацію українського футболіста у твітері. Вест Хем подякував у відповідь та побажав удачі Андрію.

До теми Ярмоленко щемливо попрощався з Вест Хемом після трансферу в Аль-Айн

Також англійський клуб запевнив, що гол Ярмоленка у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи у ворота Севільї назавжди залишиться у клубній історії.

У тому матчі українець забив на 112 хвилині та вивів Вест Хем у чвертьфінал єврокубкового турніру (2:0).

Спасибі за все! Ми ніколи не забудемо твій гол Севільї. Це яскравий момент для всіх у клубі. Успіхів у новій команді,