У ній знайшлося місце представникам восьми різних клубів. По 2 гравці було відзначено з Жирони, Атлетіка Більбао та мадридського Атлетіко.

Яремчук вперше потрапив у команду туру чемпіонату Іспанії

Що приємно, в одинадцятку найкращих потрапив і форвард збірної України Роман Яремчук. Нападник Валенсії забив свій дебютний гол у Ла Лізі в переможному матчі проти Вільярреала, що дозволило "кажанам" піднятися на дев'яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

Він уже на четвертій хвилині поєдинку записав своє ім'я в протокол зустрічі, коли відгукнувся на пас Хосе Гая та в один дотик переправив м'яч у сітку воріт Йоргенсена. За 69 хвилин, проведених на полі, 28-річний українець також здійснив 2 удари в площину воріт, зробив 2 вдалі спроби дриблінгу, віддав 7 з 11 точних передач, виграв усі 3 верхові дуелі та двічі відібрав м'яч у суперника.

За свій виступ українець отримав оцінку 8.29. Найкращим же футболістом у турі визнали форварда мадридського Атлетіко Альваро Морату. Він оформив хет-трик у матчі проти Жирони та ще 1 його гол скасували через положення поза грою. Проте навіть такий перформанс не допоміг підопічним Сімеоне набрати бодай одне очно проти неймовірної Жирони, яка в підсумку виграла з рахунком 4:3, а один з асистів за каталонців віддав Артем Довбик.