Єврокубковий сезон-2023/2024 вже став історичним для Реала. "Галактікос" уперше у своїй історії здобув перемогу над Манчестер Сіті на поля "містян". До 17 квітня 2024-го року мадридці 5 разів грали у Манчестері, але зазнали трьох поразок та двічі зіграли внічию, повідомляє 24 Канал.

До теми Заговорили про новий контракт: президент Реала особисто привітав Луніна після успіху в ЛЧ

Як Реал грав на стадіоні МанСіті (до 17 квітня 2024 року)

• сезон-2012/2013 – нічия 1:1;
  • сезон-2015/2016 – нічия 0:0;
  • сезон-2019/2020 – перемога МанСіті 2:1;
  • сезон-2021/2022 – звитяга МанСіті 4:3;
  • сезон-2022/2023 – перемога МанСіті 4:0.

Перша гра у Мадриді закінчилась бойовою нічиєю 3:3. Однак у другому поєдинку чвертьфіналу ЛЧ багато хто вважав команду Пепа Гвардіоли фаворитом протистояння, адже його підопічні приймали Реал на власному полі. Та ще й враховуючи невдалу статистику виїзних зустрічей "вершкових" у Манчестері.

Однак 17 квітня 2024 року Реал перерва цю сумну статистику. Хоча й лише за серією пенальті. Одним із героїв цього чвертьфіналу став наш Андрій Лунін, який неодноразово виручав команду від пропущеного голу в основний та додатковий час матчу, який закінчився мировою 1:1. Голи забивали Родріго та Кевін Де Брюйне.

Далі на команди чекала серія пенальті, де Лунін вкотре довів, чому його називають "маестро 11-метрових". Андрій потягнув 2 іх 5-ти пенальті футболістів Манчестер Сіті та допоміг Реалу вийти до півфіналу Ліги чемпіонів-2023/2024. Невдахами серії 11-метрових у складі "містян" стали Бернарду Сілва та Матео Ковачич.

У складі мадридського клубу теж була одна хиба від Луки Модрича, удар якого потягнув Едерсон. Але це не завадило "галактікос" пробитись далі в ЛЧ.

Лунін дуже стримано відреагував на переможний пенальті від Антоніо Рюдігера та подякував команді за гру.