Подякували Зінченку за хороший дебют

Олександр Зінченко вже у дебютному матчі вийшов у стартовому складі "канонірів". Лівий захисник відіграв один тайм та після відпочинку був замінений на Нуну Тавареша, пише 24 канал.

До теми Він видав хорошу гру, – Артета високо оцінив дебют Зінченка за Арсенал

В обох таймах у ворота Челсі влетіло по два м'ячі. Рахунок у матчі відкрив Габріел Жезуш, який теж нещодавно перейшов із МанСіті, як й Зінченко.

Поєдинок закінчився розгромною перемогою Арсенала над "аристократами" з рахунком 4:0. "Каноніри" на мажорній ноті закінчили свій передсезонний збір за океаном.

Після переможного матчу український легіонер вирішив подякували уболівальникам Арсенала за підтримку. Коли Олександр підійшов до трибун, фанати "канонірів" почали вигукувати прізвище Зінченка. Українець подякував їм оплесками.

Ось так тепло Зінченка зустріли в Арсеналі. Схоже, що українець вже почав завойовувати любов фанатів лондонського клубу.

Фанати Арсенала привітали з дебютом Зінченка: дивіться відео

Нагадаємо, що Зінченко дебютував за Арсенал вже через два дні після підписання контракту з клубом. Олександр уклав угоду з "канонірами" до кінця червня 2026 року.