Яскрава гра українця

Лондонський Арсенал закінчив передсезонний збір у США. "Каноніри" на мажорній ноті повертається додому. Підопічні Мікеля Артети рознесли інший лондонський клуб Челсі, пише 24 канал.

Дивіться також Перегортаємо сторінку, – дружина Зінченка тепло попрощалася з Манчестер Сіті: зворушливі кадри

Чотири м'ячі влетіли у сітку воріт "аристократів". Натомість Челсі не відповіло навіть голом престижу. Нулі на табло вже на 15-й хвилині розмочив новачок команди Габріел Жезуш. Ще до перерви перевагу Арсеанала подвоїв Мартін Едегор.

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "канонірів". Після відпочинку українця на футбольному полі замінив Нуну Тавареш. У другій 45-хвилинці голи у свій актив записати Букайо Сака та Альбер Самбі Локонга.

У підсумку – 4:0, переконлива перемога Арсенала над Челсі. Маленька репетиція перед лондонським дербі в АПЛ.

Четверта звитяга поспіль для команди Артети на передсезонному зборі за океаном. До цього Арсенал переміг Нюрнберг (3:5), Евертон (2:0) та Орландо Сіті (1:3).

Арсенал – Челсі: відеоогляд матчу