Добрянский заявив, що повідомлялося і про самогубство, і про те, що колишньому атлету заборгували великі гроші, уточнивши, що це неофіційна інформація.

Дивіться також Підстрелив друзів, міг битися з Кличком, товаришував з Мангером: що відомо про боксера Вірчиса

Через останнє, нібито, його й могли вбити. До речі, кажуть, що він був вразливою людиною. Нещодавно перехворів на COVID-19, писав про це в себе на сторінці. Написав, що йому важко, але знайде в собі сили боротися. Головне, щоб був розум, а решта – справа наживна,
– зазначив Добрянський.

Водночас поліція Києва повідомила, що Вірчиса знайшли повішеним на конструкції однієї з будівель, а слідів насильницької смерті та боротьби попередньо не виявили.

"Поблизу багатоповерхівки є будівля, чи офіс, чи бойлерна, де його і знайшли повішеним. Що стосується версій, то вони відпрацьовуються", – заявила пресофіцер Дніпровського управління поліції Києва Оксана Ліщук.

Що відомо про смерть Володимира Вірчиса

  • Володимир Вірчис народився 18 серпня 1973 року у Каховці. У 1999 році розпочав професійну кар'єру.
  • Його тіло знайшли повішеним на одній з вулиць Києва вночі, 28 січня. На ранок до поліції надійшло звернення від його дружини, що він вийшов вночі з дому і не повернувся. Її запросили на упізнання, де і встановили, що це саме Вірчис.
  • Володимир Вірчіс був інтерконтинентальним чемпіоном за версією IBF (2003 – 2004), інтерконтинентальним чемпіоном за версією WBO (2005 – 2006).
  • У травні 2007 року, нокаутувавши чемпіона Європи Паоло Відоца, Вірчіс став чемпіоном Європи EBU.