Прокуратура Сербії підтвердила достовірність документів тенісиста.

Дивіться також Джокович привітав переможців Australian Open

"Були проведені перевірки, і було встановлено, що Новак Джокович проходив тестування кілька разів і що його довідки про результати тестування від 16 грудня 2021 року та 22 грудня 2021 року дійсні", – йдеться у заяві правоохоронців.

Раніше німецьке видання Der Spiegel звинуватило Джоковича у фальшуванні тестів на COVID-19. Журналісти виявили кілька нестиковок у його ПЛР-тестах. Невідповідність було виявлено у часі складання тестів та в їх номерах.

Коротко про скандал з Джоковичем в Австралії

  • 5 січня Джокович прилетів до Мельбурна для участі в турнірі Великого шолома Australian Open, проте в аеропорту не зміг пройти паспортний контроль. Причиною стала плутанина з оформленням візи Джоковича.
  • Прикордонники анулювали візу та затримали Новака. Повідомлялося, що вони визнали підстави для медвідведення неналежними. Серб подав апеляцію та виграв її, після чого ануляцію візи було скасовано.
  • При цьому стало відомо, що міністр імміграції особисто розгляне цю справу і, користуючись своїми повноваженнями, може повторно скасувати візу тенісиста, що він і зробив.
  • У цій ситуації Джоковичу також можуть заборонити в'їзд до Австралії на строк до трьох років.