УАФ забороняє Руху грати в Тернополі, клуб може зникнути

Львівський Рух продовжує вирішувати питання щодо домашнього стадіону перед початком нового сезону УПЛ.

Дивіться також Юна українка Світалана Жульжик виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи

Рух хотів заявити стадіон імені Романа Шухевича в Тернополі в якості свого резервного на сезон 2021/2022. Однак Українська асоціація футболу (УАФ) не дозволяє Руху проводити матчі в Тернополі.

УАФ аргументує своє рішення тим, що клуб повинен грати свої домашні матчі в межах свого міста або області. Виняток для Вереса, який грає в Луцьку, пов'язаний з тим, що клуб з Рівного зараз будує свій власний стадіон.

ФІФА тестує революційні зміни правил у футболі

ФІФА тестує нові правила у футболі, які випробовують під час Future of Football Cup – молодіжного турніру для футболістів, молодших 19 років. Зміни передбачають 2 тайми по 30 хвилин та необмежену кількість замін.

Нові правила футболу

Молодіжні команди першими протестують п'ять нововведень, які згодом можуть запровадити. Наразі мовить про:

  • поділ часу гри на 2 тайми по 30 хвилин кожен. Ба більше, гра й відповідно час зупиняються при кожній перерві наче у баскетболі;
  • можливість вводити необмежену кількість замін;
  • дозвіл розігрувати аути ударом ногами;
  • можливість самому розігрувати вільні удари (аути, від воріт тощо);
  • 5-хвилинна дискваліфікація щоразу, якщо гравець отримує жовту картку (за другу жовту покарання залишається тим самим – вилучення).

УЄФА закрила рот росіянам з приводу карти України з Кримом

В УЄФА відповіли на запит російського видання РИА Новости щодо обов'язкового розміщення на футболках гравців клубів УПЛ гасел "Слава Україні" і "Героям Слава" та карти країни з Кримом. Росіянам закрили рот.

В УЄФА відповіли росіянам, що таке рішення української сторони є внутрішньою справою УПЛ.

Це внутрішнє питання, яке стосується Української Прем'єр-ліги. Тому ми люб'язно направляємо вас в Українську асоціацію футболу з вашим питанням,
– відповіли в УЄФА.

Нова вимога поширюватиметься на внутрішні змагання – чемпіонат, Кубок та Суперкубок України. Усім відомі слогани мають статус офіційних. Це сталось під час чемпіонату Європи, коли УЄФА заборонила збірній України грати у футболках зі слоганом "Героям Слава".

Забарний та Трубін продовжують боротьбу за Golden Boy-2021

Футболісти збірної України Ілля Забарний та Анатолій Трубін увійшли до топ-80 номінантів на премію Golden Boy-2021. Українці продовжують боротьбу.

Обидва футболісти були у заявці збірної України на чемпіонат Європи-2020. Однак лише Ілля Забарний виходив на футбольне поле. Анатолій Трубін просидів усі матчі на лавці для запасних. Андрій Шевченко довірив місце у рамці воріт більш досвідченому Георгію Бущану.

З початку в голосуванні брали участь аж 100 юних футболістів. У наступний раунд пройшли лише 80 найкращих. У список входять лише гравці, які народилися після 1 січня 2001 року. Підтримати українців можна за посиланням.