Про це розповів сам журналіст у спеціальному відео на YouTube-каналі "ТаТоТаке", яке він вів протягом 2,5 років.

Варто прочитати: Тотальне пониження: "Карпати" визначилися, у якій лізі розпочнуть сезон

Нова людина у клубі

За його словами, він покидає проєкт заради рідного клубу. Загалом Болотніков провів у програмі 163 випуски та 8 інтерв'ю.

Я стаю частиною нового проекту – оновлених "Карпат". А точніше – директором зі стратегічного розвитку клубу. Де саме будуть грати "Карпати" і в якому вигляді – поки на 100% не відомо, але для мене це і не принципово. Головне – зберегти бренд, я вірю, що це можливо.

"Я буду відповідати в клубі за все ідеї, які допоможуть знизити витрати, збільшити доходи і / або популярність бренду. Будемо доводити всі процеси до розуму, впроваджувати іноземний досвід, експериментувати", – написав Болотников у Facebook.

Попри зміни проєкт продовжить своє існування. Хто замінить Болотнікова у програмі наразі невідомо.

Додамо, що "Карпати" вже покинули ряд футболістів та це швидше за все далеко не останні, які продовжать кар'єру в іншому клубі.

Хто покинув "Карпати"

З клубом попрощався капітан Дмитро Кльоц.Ще раніше команду покинули Андро Гіоргадзе, Олексій Хахльов, Артем Козак та Василь Прийма.

Закінчилася оренда Владислава Дубінчака та Єгора Назарини. Додамо, що останній повернувся у Бельгію, але вже встиг підписати контракт на 3 роки з луганською "Зорею".

Також в оренді в клубі перебував і Орест Кузик.

31 липня "Карпати" покинули ще три футболісти. Завершились орендні угоди голкіпера Олега Кудрика, а також Володимира Танчика та Геннадія Пасіча.