24 жовтня російський боєць Хабіб Нурмагомедов здобув перемогу над Джастіном Гейджі. Після чого заявив, що завершує кар'єру на позначці 29 звитяг та жодної поразки. Багато чуток було навколо того, чи повернеться в октагон чемпіон UFC. Хабіб не витримав та сам розставив ві крапки над "і", повідомляє "ТАСС".

​Варте уваги Хабіб вперше став лідером UFC – бійці шоковані таким рейтингом

Поставив крапку у кар'єрі

Спортсмен зізнався, що планує приділити більше часу освіті та закінчити магістратуру в університеті. Зараз боєць також активно займається сільським господарством.

"У наступному році я закінчую університет, хотів би захистити диплом, магістратуру і т.д., більше часу приділити освіті. Я купив баранів, у мене є бики, є корови. Займаюся сільським господарством – не сказати, щоб на світовому рівні", – сказав Нурмагомедов.

32-річний боєць з Росії більше не має мотивації продовжити боротись на професійному рівні, тому не бачить продовження своєї кар'єри.

Можна битися і до 40 років, але має бути ціль. У мене була мета дістатися до вершини, я дібрався. Далі у мене там змагального інтересу немає,
– розповів Хабіб.

Раніше повідомлялось, що його менеджер у своєму твіттер-акаунті виклав пост із позначкою "30-0". Вболівальники могли лише здогадуватись, що це означає. Можливо, повернення росіянина та 30-та перемога у клітці у ще одному бою.

Чому Хабіб завершив кар'єру

  • 3 липня 2020 року від коронавірусу несподівано помер Абдулманап Нурмагомедов – батько та тренер бійця. Така новина шокувала не лише Хабіба, а й весь світ.
  • Після цього матір попросила Хабіба, щоб бій проти Гейджі став останнім у його кар'єрі. Вона не хотіла бачити бої сина в октагоні без батька. Своє слово Нурмагомедов дотримав.
  • Вже у другому періоді росіянин здобув перемогу. Хабібу вдалось зробити трикутник, коли він ногами захопив голову суперника. Як Джастін не намагався вибратись, але йому не вдалось .
  • Після бою Нурмагомедов заявив, що завершує з професійним спортом. Хабіб розплакався після поєдинку, віддаючи данину пам'яті батькові. На цей момент у доробку бійця було 29 перемог. За всю кар'єру боєць жодного разу не знав смаку поразок.
  • Для Нурмагомедова цифра "30-0" – це мрія його померлого батька і тренера Абдулманапа Магомедовича. Схоже, цього результату тепер вже ніхто не побачить. Хоча президент UFC Дейна Уайт вірить, що після відпочинку Нурмагомедов повернеться за цією 30-тою перемогою.