Дворазовий призер Олімпійських ігор висловився, чи потрібно бойкотувати Олімпіаду у випадку, якщо на них допустять спортсменів із ворожих країн Росії та Білорусі. Олег Верняєв не погоджується з думками, які говорять, що українські спортсмени мають обов'язково пропустити Ігри, якщо там виступатимуть росіяни та білоруси.

До теми Українські олімпійські чемпіони звернулися до мера Парижа не допустити росіян до Олімпіади-2024

Верняєв про можливий бойкот змагань від українських спортсменів

Титулований гімнаст запропонував зробити голосування у "Дії". І дослухатись до думки українського суспільства. Олег Верняєв розповів про розмови з українськими військовими, які навіть на службі цікавляться спортивними новинами та здобутками наших спортсменів.

Верняєв заявив, що українські атлети повинні їздити на змагання, аби завоювати для нашої країни якомога більше нагород. Адже змагання – це спортивний фронт наших зірок спорту.

Чесно кажучи, багато військових запитують, коли будуть змагання. Тому, мені здається, що вони спостерігають та вболівають за нас. Якщо хлопці воюють, це не означає, що ми повинні сидіти вдома і віддавати всі медалі росіянам. Я думаю, що ми повинні теж виїжджати, воювати на своєму спортивному фронті та завойовувати якомога більше медалей,
– заявив Верняєв.

Гімнаст додав, що не можна бойкотувати змагання, адже тоді Україна покаже усьому світу, що боїться Росії та Білорусі.

Якщо ми не поїдемо, то "даємо задню" й показуємо, що вони "взули" нас і тут,
– зауважив український гімнаст.

Нагадаємо, що нещодавно Верняєв сповістив чудові новини – він повертається до тренувального процесу та змагань після того, як взимку 2021 року з'явилась інформація про його усунення від спорту. Олегу вдвічі скоротили дискваліфікацію, яку він отримав через сумнівний допінг. Титулований гімнаст заявив, що затяжний процес лише довів, що він не мав наміру нечесно боротись з суперника за допомогою допінгу.

Титулований спортсмен потрохи набирає фізичну форму, аби знову потішити нас своїми виступами на змаганнях. Також він займається благодійністю, їздить на передові позиції та зруйновані окупантами міста із допомогою, аби підтримати моральний дух українців та військових.

  • Відзначимо, що очільник НОК України Вадим Гутцайт заявив, що українські спортсмени не повинні виступати на одній міжнародній арені з росіянами та білорусами. Вадим Маркович у першу чергу навів приклад тенісистів та велогонщиків. На що отримав сміливу та красиву відповідь від колишньої першої ракетки України Еліни Світоліної. Титулована тенісистка спробувала пояснити Гутцайту, чому у її виді спорту українці грають проти представників країн-агресорів.
  • Після чого президент Національного олімпійського комітету знову дорікнув нашим тенісистам, заявивши, що хтось продовжує боронити Україну, а хтось їздить заробляти гроші на тенісних турнірах.
  • Згодом до НОК і Міністерства молоді та спорту з офіційною заявою звернулась Федерація тенісу України.