Довбик: Зустрівся з Мальдерою поглядом

24-річний футболіст Дніпра-1 пригадав історичний матч Євро-2020 проти Швеції. Артем Довбик зізнався, кому вдячний за те, що з'явився на полі в 1/8 фіналу турніру.

Цікаво дізнатись Дніпро-1 повісив солідний цінник на Довбика: скільки потрібно заплатити за забивного форварда

Спершу гравець подякував Ярмоленку, адже саме Андрій попросив заміну вже у додатковому таймі. Вінгер Вест Хема виклався на полі та не зміг дограти усі 120 хвилин. Натомість нього на 105 хвилині з'явився Довбик, який і став героєм матчу, забивши на 120+1 хвилині переможний м'яч у синьо-жовтій футболці.

Є дві версії, чому Андрій Шевченко випустив на поле саме нападника Дніпра-1. Буцімто про це сам попросив Ярмоленко. А у другому варіанті Шевченко отримав пораду від свого помічника Альдо Мальдери. Довбик більше схиляється до другої версії.

Це вже ближче до правди. Точно чув, як Мальдера підійшов. Я якраз спускався на розминку, ця розмова була в мене на очах. Я навіть зустрівся з Мальдерою поглядом, він подивився на мене і я пішов розминатися,
– сказав Довбик.

Швеція – Україна: головне про матч

• Підопічні Шевченка першими розмочили нулі на табло. Олександр Зінченко став автором першого голу у зустрічі 1/8 фіналу Євро-2020.
  • Ще до перерви господарі зрівняли цифри у матчі завдяки результативному удару Еміля Форсберга.
  • Збірні ніяк не могли визначити чвертьфіналіста турніру. Поєдинок перейшов у додаткові 15-хвилинні тайми. На 120+1 хвилині Довбик, який вийшов на заміну, забив переможний м'яч у ворота шведів. У підсумку – 1:2.
  • Відзначимо, що з 99 хвилини Швеція грала у меншості після вилучення Маркуса Даніельсона.
  • Українка вийшла у чвертьфінал Євро-2020, у якому з розгромним рахунком поступилась Англії (0:4).