Українка очистила свою репутацію

The Telegraph перепросило у Даяни Ястремської та її батька. Тенісистці виплатять компенсацію.

До теми Допінг потрапив в організм Ястремської через секс з колишнім: офіційно

У виданні нагадали, що "Даяну Ястремську звинувачують у спробі приховування звинувачень у допінгу" від 14 травня повідомлялося про звинувачення у спробі приховування професійної тенісистки Даяни Ястремської та її батька Олександра Ястремського після того, як у неї був позитивний тест.

Зазначається, що в червні 2021 року Незалежний трибунал Міжнародної федерації тенісу після повного слухання встановив, що, хоча Ястремську зловили на допінгу в грудні 2020 року через зараження, це не було викликано якоюсь провиною, недбалістю або правопорушенням з її боку, внаслідок яких на неї не були накладені санкції.

Ми погоджуємось і раді пояснити, що, як встановив Трибунал, ні пані Ястремська, ні її батько не займалися жодним приховуванням. Ми приносимо вибачення пані Ястремській та її батькові та погодилися виплатити їм компенсацію за страждання та шкоду їх репутації, які заподіяла наша стаття,
– повідомляє видання.

Допінг-скандал за участі Ястремської

  • Міжнародна федерація тенісу ITF з 7 січня 2021 року тимчасово відсторонила від змагань 20-річну українку Даяну Ястремську. В її допінг-пробах виявили метаболіт местеролона.
  • В грудні 2020 року її звинуватили у порушенні антидопінгових правил. Пізніше Ястремська пройшла тест на поліграфі, за підсумками якого стало відомо, що спортсменка ніколи в житті не вживала допінг. Речовина потрапила в її організм внаслідок фізичного контакту 23-24 листопада 2020 року, оскільки препарат приймав бойфренд спортсменки, а та про це нічого не знала.
  • Даяна не опускала руки та декілька разів подавала апеляції, але CAS не задовольнив жодної.
  • У червні з Ястремської зняли дискваліфікацію. Слідство встановило, що допінг потрапив до організму тенісистки через недбалість.