Вацко: Чому ніхто з українських футбольних чиновників не створює тиск на ФІФА

Спортивний коментатор Віктор Вацко розкритикував УАФ, яка не відреагувала належним чином на турецьких вболівальників, які вже неодноразово проявляли ненайкращу свою сторону.

До теми Фанати Фенербахче кидали пляшки у гравців Динамо та кричали "слава путіну" на матчі Ліги Європи

"Історія з виходками вболівальників Фенербахче, які на матчах Динамо раптово стали любителями матрьошок, балалайок та оркофюрера. Хіба це не питання іміджевого, політичного значення, актуального просто зараз? Хіба не правильно було б з боку УАФ у цьому питанні створити протекцію українському клубу на рівні громадської думки в Європі та на рівні дисциплінарного комітету УЄФА? Мені здається, що дуже навіть правильно.

Чому ніхто з українських футбольних чиновників ніде в європейських, світових медіа не створює тиск на ФІФА, яка продала свинособакам права на трансляцію ЧС-2022 в Катарі? Чому ніхто не тисне на УЄФА, яка не зупинила контракт на трансляцію матчів єврокубків в оркостані?", – зазначив Вацко.

Хіба не керівництво нашого футболу з усім його ресурсом (я маю на увазі фактор членства в виконкомі УЄФА) повинно займатися цими питаннями, лобіювати інтереси України і знищувати на цьому фронті інтереси наших ворогів? Це ж важливо. Хіба це не боротьба за інтереси нашої держави на своєму місці?
– наголосив журналіст.

Що не так з вболівальниками Фенербахче

  • Динамо зустрічалося з Фенербахче раніше, у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. За підсумками двох матчів киянам вдалося перемогти та пройти далі.
  • Під час виїзного поєдинку у Стамбулі вболівальники Фенербахче скандували "владімір путін".
  • УЄФА відкрила дисциплінарне розслідування щодо поведінки фанів Фенербахче на матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти Динамо. Сам турецький клуб також засудив поведінку своїх шанувальників.
  • У матчі Ліги Європи турецькі вболівальники вкотре відзначилися хамовитою поведінкою. Вони вигукували "владімір путін", ба більше, місцеві фани одягнули маски кривавого диктатора.