"Королівський клуб" зумів уникнути поразки на "Местальї" (2:2), відігравши гандикап у два м'ячі. Втім, команда Луніна цілком могла розраховувати на три зароблені очки, повідомляє 24 Канал.

Дивне рішення судді на користь Валенсії

У першому таймі Валенсія зусиллями Уго Дуро та Романа Яремчука повела в рахунку. "Вершкові" відповіли дублем бразильця Вінісіуса Жуніора, який забив по голу в кожному таймі.

Кульмінація битви настала у компенсований арбітром час. Через зупинки у другому таймі суддя додав сім хвилин, але по факту команди зіграли більше.

На 9-й доданій хвилині Джуд Беллінгем забив переможний гол. Проте за мить до цього, коли м'яч був у повітрі, рефері дав фінальний свисток.

Одразу до судді підбігли усі гравці Реала, в тому числі Лунін. Автор скасованого голу Беллінгем емоційно намагався пояснити арбітру помилковість його рішення. За це англієць побачив перед собою червону картку.

Відео скасованого голу Беллінгема

Карло Анчелотті був категоричним у коментарі скандального епізоду. Найтитулованіший тренер світу заявив, що у його практиці таке трапилося вперше.

Говорити особливо нема про що, це щось безпрецедентне. Ми виграли підбирання, володіли м'ячем, і гра мала закінчитися тоді, коли м'ячем заволоділа б Валенсія. Я вперше з таким стикаюся, більше нема чого додати,
– сказав Анчелотті у коментарі AS.

Турнірне становище команд

• Зазначимо, що попри нічию Реал продовжує лідирувати у турнірній таблиці. "Вершкові" випереджають на сім очок Жирону, але у команди Циганкова та Довбика є гра в запасі.
  • Валенсія займає дев'яту сходинку в Ла Лізі. "Кажани" заробили 37 балів у 26 поєдинках.
  • У наступному турі Реал зіграє домашній матч проти Сельти (10 березня), а Валенсія прийматиме Хетафе (9 березня).