Валенсія – Барселона 1:1

Голи: Гільямон, 70 – Феліш, 55.

В Іспанії проходять матчі 16 туру Ла Ліги на цих вихідних. Однією із центральних ігор стала битва між Валенсією та Барселоною на стадіоні "Месталья", пише 24 канал.

До теми Став зненацька потрібним: Реал запропонує Луніну новий довгостроковий контракт

За господарів грає українець Роман Яремчук, який влітку перейшов в оренду з Брюгге. Однак форвард зазвичай отримує мало ігрового часу.

Цього ж разу Рубен Бараха вирішив випустити нашого земляка з перших хвилин. Для Романа це лише третє потрапляння в основу "кажанів" у цій Ла Лізі.

Проте чимось яскравим Яремчуку не вдалось відзначитись. Форвард мав дві нагоди забити, але після його ударів Барселону рятував голкіпер. Зрештою українець залишив поле на 62 хвилині.

До цього Валенсія вже встигла пропустити. Швидку атаку каталонців мав завершувати Рафінья, але той замість удару з гострого кута віддав на вільного Феліша. Португалець добив м'яч у порожні ворота.

Відео голу Феліша:

Валенсія ж не мала багато можливостей для камбеку, але один із них таки реалізувала. Гільямону дали точно пробити з лінії карного майданчика і той влучив у "дев'ятку". Таким чином, Барселона втратила очки у третьому з чотирьох поспіль матчів чемпіонату.

• команда Рубена Барахи відстає від єврокубкової зони на шість очок
  • Роман Яремчук цього сезону провів 14 матчів за "кажанів", відзначившись одним голом (Аросі в Кубку Іспанії)