Раніше в мережу потрапило інтимне відео, на якому, імовірно, відображений капітан збірної Росії. На тлі інциденту Дзюба закрив профіль в інстаграм, а головний тренер збірної Станіслав Черчесов заявив, що не буде викликати його на листопадові матчі національної команди.

Дивіться також Хто така Марія Орзул і як вона пов'язані із секс-скандалом з Артемом Дзюбою

"Це внутрішнє питання, тому ми не можемо коментувати новини про критику футболіста, невиклику в збірну і позбавлення капітанської пов'язки", – наводить слова представника організації РІА Новини.

Як ця ситуація вплинула на Дзюбу

Артем Дзюба одразу відчув "народну любов" після того, як відео злили в мережу. Йому довелося майже одразу закрити доступ до свого профілю в інстаграмі.

В неділю, 8 листопада, фанати "Зеніту", за який виступає Дзюба, присвятили йому банер з написом "В історію важко потрапити, але легко вляпатися". Ця фраза належить сатирику Михайлу Жванецькому, який помер 6 листопада.

Окрім того, Дзюбу позбавили капітанської пов'язки в "Зеніті". Однак на гру проти "Краснодара" він таки вийшов.

А от де він не зіграє – так це за збірну Росії. Після виникнення скандалу, головний тренер збірної Черчесов вирішив не викликати форварда на матчі в листопаді. При цьому Дзюба – капітан збірної Росії.