Джерело: Ходят Слухи

34-річний Усик зізнався, що йому було достатньо побачити очі Ломаченка, щоб зрозуміти стан боксера.

До речі Реванш Ломаченко – Лопес може відбутися вже у 2021 році

На думку Усика, Ломаченка пограбували у поєдинку з Лопесом. Як відомо, Василь програв одноголосним рішенням суддів, але не приймає поразку.

Я не розмовляв з ним про це і навіть не хочу про це розмовляти. Я хотів побачити його очі, я хотів почути його голос і стан. Я побачив та почув і зрозумів – так, він переживає, тому що це достатньо велике пограбування з моєї точки зору. Але він впорався... Всередині він був достатньо зібраний,
– сказав Усик.

Лопес погодиться на реванш

Усик вважає, що реванш між Ломаченком та Лопесом відбудеться. На думку Олександра, 23-річний Теофімо погодиться на другий бій.

"Лопес, вигравши пояси, думав, що його почнуть закидувати пакетами по 100 тисяч доларів. Це все ілюзія", – сказав Усик.

Українець вважає, що реванш Ломаченка з Лопесом збере "нормальну касу".

Варте уваги Чому реванш Ломаченко – Лопес не включили в контракт: відповідь менеджера

Чи реальний реванш?

  • Після перемоги над Ломаченком чемпіон світу за версіями WBC, WBA, WBO, IBF Лопес стверджує, що Василь – "перегорнута сторінка". Теофімо прагне сконцентруватися на інших бійцях.
  • Водночас команда Ломаченка вірить, що Лопес погодиться на реванш, адже в легкій вазі немає суперника, з яким Теофімо заробить солідний гонорар.
  • Там заявили, що навіть встигли провести переговори про другий бій. Поєдинок може відбутися у Досі (Катар).
  • Втім, Лопес на фоні цієї інформації від команди Ломаченка сказав, що в наступному поєдинку зустрінеться з Джорджем Камбососом.