Серед любителів боксу побутує думка, що "хороший великий боксер завжди переможе хорошого маленького боксера". Мабуть, її взяли "на озброєння" і прихильники Тайсона Ф'юрі, які переконані, що британець без особливих проблем переможе українця Олександра Усика.

Дивіться також Усик "заліз в голову" Ф'юрі: український чемпіон зізнався, як розкусив "Циганського короля"

Саме"розмірами" найбільше любить дорікнути українцю і сам Ф'юрі. Хоча Усик завжди має що відповісти знахабнілому супернику.

Але Тайсон Ф'юрі й справді переважає Усика за антропометрією. Ріст британця 206 сантиметрів, що на 15 сантиметрів більше, аніж в Усика. Щодо розмаху рук, то тут перевага ще більша – 216 сантиметрів проти 198 сантиметрів (дані BoxRec).

І до цього Усик ніколи не бився з такими велетнями. Найбільшим серед них був Ентоні Джошуа, який має ріст 198 сантиметрів, а розмах рук – 208 сантиметрів. Та навіть ця перевага не дала змогу Джошуа перемогти Усика. Українець двічі зумів знайти правильний підхід до того, щоб розміри суперника не стали на заваді його перемозі. В другому бою Усик завдав і більше ударів загалом, і влучніше бив по супернику.

Як буде в бою проти Ф'юрі – покаже лише сам бій. Британець вже неодноразово доводив, що він здатен витримувати чимало ударів. Чого лише вартує його третє протистояння з Деонтеєм Уайлдером. Він в четвертому раунді двічі побував у нокдауні, але зумів таки перемогти, в 11-у раунді відправивши суперника в нокаут.

Поки боксери ще не підписали угоди на бій. Але навряд чи вони не готуються до цього. Тренерський штаб Усика мав би мати список боксерів, які відповідають габаритам Ф'юрі. Тож їх можуть запросити в тренувальний табір для підготовки Усика. Саме в спарингах з ними боксер мав би відпрацювати всі моменти бою проти "великих".

Цей бій буде важливий для обох боксерів. Адже на кону буде звання абсолютного чемпіона світу у важкій вазі. А для Усика ще й можливість нарешті закрити рот балакучому Ф'юрі. Та довести, що розмір в боксі не має значення.