У грудні минулого року Олександр Усик відвідав бій свого майбутнього суперника Тайсона Ф'юрі проти Дерека Чісори. Після поєдинку "Циганський король" викликав на ринг українського чемпіона.

Читайте також Усик присоромив Баха, нагадавши злочини російської армії в Україні: відео промови чемпіона

Боксери провели дуель поглядів, під час якої Ф'юрі брутально облаяв Усика, намагаючись вивести його з рівноваги. Втім, Олександр стійко витримав потік словесних нечистот, лише посміхаючись у відповідь скандальному товстуну.

Усик: Коли Ф'юрі дивиться фільми про кохання, то плаче

Журналісти поцікавилися у Олександра, яким чином у нього вийшло виграти перший раунд психологічного бою. Усик зізнався, що йому вдалося "залізти в голову" Ф'юрі і зрозуміти, яким він є насправді.

"Думаю, мені вдалося трохи залізти в його голову. Я протягом багатьох років спостерігав, як Тайсон Ф'юрі залазить у голови своїх суперників, а тепер сам заліз до нього в голову.

Коли довкола немає об'єктивів камер, він зовсім інший. Він грає поганого хлопця перед камерами.

Я думаю, йому подобаються фільми про кохання, і коли він їх дивиться, то трохи плаче. І це зовсім непогано. Коли я дивлюсь якісь сентиментальні фільми, теж можу пустити сльозу", – розповів Усик.

А тим часом, Ентоні Джошуа, у якого Усик забрав усі чемпіонські пояси, офіційно оголосив свій наступний поєдинок. 1 квітня Ей Джей екзаменуватиме американського боксера Джермейна Франкліна.