Відомий журналіст Майкл Бенсон опублікував світлину, на якій Тайсон Ф'юрі позує з одним зі своїх спаринг-партнерів. На фото видно, що одним із боксерів, які допомагають "Циганському король" готуватись у тренувальному таборі до бою за абсолют проти Олександра Усика, є Мозес Ітаума.

Читайте також "Одягнув бронік і взяв автомат": президент Полісся пригадав, як Усик не втік через війну

Хто допомагає Ф'юрі у тренувальному таборі

Помічнику британця лише 18 років. У такому юному віці боксер вже носить статус непереможного. Адже за його спиною вже 7 успішних поєдинків на професійному ринзі. Цікаво, що одна із цих звитяг була здобула у бою проти українця Костянтина Довбищенка.

Відзначимо, що Ф'юрі перед початком тренувального табору набрався сил під час відпочинку із сім'єю в Саудівській Аравії, де й відбудеться двобій проти Усика.

У боксерів ще є достатньо часу, аби якнайкраще підготуватись до поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу у хевівейті. Адже їх зустріч на одному ринзі запланована на 17 лютого нового 2024-го року.

Команди обидвох боксерів ставлять на перемогу своїх бійців. А об'єктивні люди зі світу боксу розділились на два табори. Одні вже віддають перемогу Усика, а інші – Ф'юрі, який володіє поясом WBC, якого бракує українцю для статусу абсолютного чемпіона планети.

Раніше у команді українського чемпіона запевняли, що буде доволі складно знайти спаринг-партнерів для Усика, який буде максимально схожим до параметрів "Циганського короля".

Ймовірно, що після цієї зустрічі Усик ще й дебютує у професійному футболі. В Олександра є контракт із житомирським Поліссям, який у сезоні-2023/2024 дебютував в УПЛ.