Якщо Джошуа успішно захистить титул IBF у бою з Кубратом Пулєвим, то наступним його суперником буде Усик – претендент на титул WBO. Хірн вважає, що Усик не відмовиться від свого шансу зустрітися з Джошуа, пише iSport з посиланням на Boxing Social.

До теми: Ні за які гроші: Усик налаштований на бій з Джошуа

Після перемоги Джошуа над Енді Руїсом IBF та WBO призначили офіційних суперників для британця.

Команда Усика погодилася, щоб першим проти Джошуа вийшов Пулєв. Бій досі не відбувся через карантин.

Водночас команда Джошуа вже підписала контракт на два поєдинки з володарем титулу WBC Тайсоном Ф'юрі. На заваді цьому двобою стоїть саме Усик.

У нас можуть бути проблеми з WBO. Часом промоутерам вдається залагодити ситуацію. Наприклад, деякі боксери погоджуються відійти в сторону. Але я сумніваюся, що Усик відмовиться від бою з Джошуа. Та й Деонтей Уайлдер, майбутній суперник Ф'юрі, навряд чи відмовиться від реваншу,
– заявив Хірн.

Читайте також: Ніяких компромісів: Усик став на заваді бою Джошуа – Ф'юрі

Джошуа має три варіанти

Едді Хірн, який також співпрацює з Усиком, заявив, що Джошуа може відмовитися від титулу WBO або ж провести бій з Усиком.

Що ж, Усик хоче отримати свій шанс поборотися за звання чемпіона світу. І він має на це повне право. Тому у нас три варіанти: або ми проведемо з ним бій, або знайдемо рішення, або відмовимося від титулу,
– сказав Хірн.

До речі: Перемога Повєткіна змінила сценарій: Джошуа та Ф'юрі отримали шанс провести бій

Разом з тим, Усику, щоб вийти на бій з Джошуа, потрібно виграти свій наступний поєдинок. Українець зустрінеться з Дереком Чісорою.

За попередньою інформацією, бій відбудеться 31 жовтня.