Бій між Олександром Усиком та Даніелем Дюбуа відбудеться в суботу, 26 серпня. Попри те, що Дюбуа є офіційним претендентом на бій за чемпіонський пояс лише за версією WBA, Усик виставив на цей поєдинок усі свої чемпіонські пояси – за версіями WBA, WBO, IBO та IBF у важкій вазі.

До теми Усик – Дюбуа: онлайн-трансляція чемпіонського бою

Сам бій відбудеться в Вроцлаві на Tarczyński Arena. І стане головною подією боксерського шоу.

Обидва боксери вже прибули до Польщі. І провели чергову дуель поглядів.

Постійні погрози

Даніель Дюбуа перед цим боєм вирішив взяти за тактику залякування Усика. Боксер заявив, що всі його недооцінюють. Натомість він вивчив слабкі сторони Усика та "знищить його". Але і на цьому він не зупинився, і пообіцяв "відірвати ноги та зламати тіло" Усику. Ну і назвав стиль українського боксера "аматорським".

Та таким зухвалим є не лише Дюбуа, а і його команда. Його тренер Дон Чарльз заявив, що вони очікують "ворожу атмосферу" на стадіоні під час бою, адже в Польщі буде чимало прихильників Усика.

Та чималу небезпеку може нести інший тренер – Джеймс Алі Башир. Адже до цього він три роки був у тренерському штабі саме Усика. Тож знає чимало про українського боксера. Він сам це не приховує, що якраз це і допомагає йому в підготовці Дюбуа до цього поєдинку. Але і тут не обійшлося без погроз і залякувань.

"Я дійсно сподіваюся на нокаут. Ми хочемо якомога швидше позбавити Усика його страждань – протягом шести – семи раундів", – заявив Джеймс Алі Башир.

Свій "в'їдливий" коментар з цього приводу зробив і промоутер Френк Воррен. Він представляє саме Дюбуа, а також і Тайсона Ф'юрі, який так і не погодився на бій з Усиком за звання абсолютного чемпіона світу. Воррен переконаний, що йому не доведеться займатися підготовкою бою Ф'юрі проти Усика нібито через те, що Дюбуа переможе і потреби в такому бою не буде.

Варте уваги Досконалості немає меж: Усик ускладнив свій фірмовий трюк з монетами – запальне відео

Усик в цьому плані традиційно не вдається до "трештоку" – український боксер і до цього не був помічений в брудній словесній перепалці з суперниками.

Лише ринг визначить переможця

Команда британця сподівається на дострокову перемогу. Хоча за 20 боїв на професійному ринзі Усик жодного разу навіть в нокдауні не побував. А той же Дюбуа хоч і має 18 дострокових перемог за 19 боїв, але й одну поразку. Тому і коефіцієнт на дострокову перемогу Усика становить 1,52. А на дострокову перемогу Дюбуа – 11.

При цьому букмекери схильні до думки, що бій не протриває усі 12 раундів. Адже ставка на те, що "бій пройде встановлену кількість раундів" отримала коефіцієнт 3,2. А на те, що цього не відбудеться – 1,34.

Дивіться також Лише за гроші: хто транслюватиме бій Усик – Дюбуа в Україні та скільки коштуватиме перегляд

Щодо перемоги Усика, то варіант, який отримав найменший коефіцієнт (відтак і виглядає найбільш вірогідним) – це "технічним нокаутом" – 1,9. Далі йде "одностайним рішенням" – коефіцієнт 4. Перемога "нокаутом" – коефіцієнт 4,5.

В Дюбуа в цьому плані теж "технічний нокаут" має найменший коефіцієнт серед усіх варіантів. Але він доволі великий – 17.

Якщо ж брати, коли бій може закінчитися достроково, то перемога Усика в 7 – 12 раундах оцінена коефіцієнтом 2,75. А от перемога в 1 – 6 раундах отримала коефіцієнт 3,2. Це може бути пов'язано з тим, що Дюбуа за 20 боїв на професійному ринзі лише двічі бився більше, аніж шість раундів. Частково це пов'язано з його достроковими перемогами. Але обидва бої, які тривали довше, завдали йому чимало клопотів. Кевіна Джонсона 6 жовтня 2018 року він переміг лише за очками після 10-раундового бою. А от Джо Джойсу він поступився нокаутом саме в десятому раунді.

Тож невідомо, чи готовий буде Дюбуа до бою на тривалій дистанції. На відміну від того ж Усика, який знає що таке "чемпіонські раунди", і як там здобувати перемогу. Тож ставки на перемогу Дюбуа в бою в 1 – 6 раундах приймається з коефіцієнтом 19, а на перемогу в бою в 7 – 12 раундах – коефіцієнт 27.